Between Nothing – “Altar” Official Teaser Video

In this video

http://www.KrankTV.com – Between Nothing – “Altar” – Like this video? Come see thousands more at the Net’s largest, uncensored, completely d.i.y. music video site, KrankTV.com! We’ve got News, Games, Contests and the stuff that we can’t show on YouTube!

Free! Uncensored! Retarded! KrankTV.com!

***
Between Nothing – “Altar” Official Teaser Video

Artist city, country: Poznan, Poland

Artist Bio: Idea powstania zespołu Between Nothing, zrodziła się w umyśle jednego człowieka, który miał w sobie wystarczająco dużo siły, by doprowadzić ją do końca. W 2008 roku Tomasz Frąckowiak, postanowił że stworzy zespół który na nowo określi pojęcie muzyki melodic-death metalowej. Jeśli nie w naszym kraju, to chociaż pośród grupy ludzi, która kocha ten gatunek tak jak i On sam. Zaangażował do swojego projektu długoletniego znajomego, Dominika Brzezińskiego. Mając już perkusistę, a Dominik był nim wyjątkowo utalentowanym, rozpoczęli poszukiwania wokalisty. Zgłosił się do nich Gabriel Juriewicz. Mając ze sobą unikalne brzmienia fry screamu, szybko dołączył do składu, dając unikatowość, nie tylko zespołowi, ale sobie samemu. Trwale wkomponowało to w tryby zespołu to czego było trzeba: Białego Kruka wokalnego.

W między czasie został nagrany pierwszy kawałek zespołu “Killy Will Save” który zdobył uznanie wśród zainteresowanych tego rodzaju muzyką. Nadal pozostając bez pełnego składu, Between Nothing wypuścił po kilku miesiącach “Sunrise Sunset” cementując swoją obecność w świecie Poznańskiej muzyki metalowej.
Pozostało tylko znalezienie gitarzysty solowego i basisty. Z pierwszym przyszły na pomoc stare znajomości. Tomek “Lipa” Lewicki, okazał się strzałem w dziesiątkę, pisząc w krótkim czasie wiele charakterystycznych dla niego sekcji solowych. Pomimo młodego wieku “Lipa” wykazał się talentem wychodzącym poza wiele skal. Pozostając bez basisty, zespół postanowił wypróbować znajomego “Lipy”. Postawiono na Pawła “Marasa” Marka, który pomimo ubogiego doświadczenia wykazał się czymś co przykuło uwagę zespołu. Between Nothing, mając pełny skład, rozpoczęło pracę nad swoim własnym materiałem. Premiera ich możliwości miała miejsce 15 maja 2009 roku w klubie “U Bazyla”. Niespełna tydzień później, grając swój drugi koncert, zdobyli trzecie miejsce na “Storm Fest” w Luboniu pod Poznaniem.
Niestety dla zespołu, dalsze ich losy nie były już takie kolorowe. Zmiana perkusisty na “Browara” dała nowy oddech, jednak nie nazbyt głęboki. Wewnętrzne konflikty doprowadziły do rozłamu, pomimo gotowego materiału na pierwszą płytę. Mimo to każdy z osobna kontynuował swoją drogę w muzyce metalowej, niestety, pod innym szyldem. Ludzie mogą się zmieniać, jednak Tomek Frąckowiak, główny kompozytor, nie pozwolił zgasnąć płomieniom które kiedyś przyświecały idei melodic-death metalu, rzucając go na powrót w ten sam nurt.
Between Nothing powraca. Zmieniony nie tylko składem, ale także sposobem myślenia, postrzegania, przekazywania muzyki. Tak jak kiedyś stali przed Wami na scenie będąc pomiędzy niczym, tak teraz stoją, będąc mądrzejsi o to co pomiędzy tym niczym leży.

Facebook: https://www.facebook.com/betweennothingband
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCUyrujGDlDrcsufWgReCRRw

***
Check out the BlankTV official website:
http://BlankTV.com

Check out the new merch!
http://blanktv.bigcartel.com/

Follow us on Twitter:
http://twitter.com/#!/blanktv

Like us on Facebook:
http://www.facebook.com/BlankTV

Upvote us on Reddit:
http://reddit.com/r/BlankTV

Like us? Please take a moment to consider supporting us on Patreon!

Related